موسیقی چه بخشی از زندگی شما را تشکیل می دهد؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  موسیقی مورد علاقه خود را چند بار در روز گوش می دهید؟ آیا تا بحال برای فرار از استرس های کاری یا فشارهای زندگی روزمره گوش دادن به موسیقی و یا نواختن ساز را وارد زندگی خود کرده اید؟ یا به بهانه های مختلف چون کمبود زمان و یا رفت و آمد به کلاس، شانس بهره مندی از مزایای آن را از دست داده اید. اگر پاسخ شما مثبت است قطعا براین امر واقف هستید که موسیقی و نواختن ساز موسیقایی از آن دسته هنرهایی است که آرامش روح و روان انسان را فراهم می کند و تاثیری مثبتی بر روی مغز و تقویت حافظه دارد. فراگیری نواختن ساز بسیار به روحیه شما کمک می کند. اصلا اهمیت ندارد که چه قدر در این کار و مهارت پیشرفته خواهید شد. همین که بتوانید بخشی از احساساتتان را از طریق ساز خود بیان کنید و تا حدی از مشغله های روزمره تان کم کنید، ارزشمند خواهد بود.

  با وجود مشغله های روزمره زندگی امروزی، نواختن ساز تاثیر مثبتی در بهبود آرامش زندگی خواهد گذاشت. موارد زیر از جمله نکات مثبت در فراگیری این مهارت هنری در زندگی می باشد.

  ·       بهبود عملکرد ادراک و شناخت

  ·       کاهش استرس

  ·       کاهش اشتها

  ·       تقویت حافظه

  ·       کمک به مدیریت درد

  ·       کمک به خواب بهتر

  ·       افزایش انگیزه

  ·       بهبود خلق و خو

  ·       کاهش علائم افسردگی

  ·       افزایش استقامت ورزشی

  ایرانیان از دیرباز، علاقه وافری به آموزش و یادگیری موسیقی داشته اند و همواره خواسته اند تا نوازنده ساز مورد علاقه ی خود باشند و همواره نوازندگان و آهنگسازان خوش آوازه ای در فرهنگ موسیقی ایرانی پرورش یافتند. دستگاه ها و نواهای بسیاری که از گذشته در تاریخ ما به یادگار مانده اند که بیانگر همین موضوع است.

   

   

  اما مطلب مهم بعد از تعیین هدف شما، نیاز به روش یادگیری موسیقی و تناسب آن با سبک زندگی شما خواهد بود. معمولاً محدودیت زمان و فرصت مهم ترین دلیل برای عقب انداختن این فرصت است. با بالا رفتن سن و مشغله های روزمره، این زمان کمتر و کمتر هم خواهد شد. بنابراین باید به دنبال راه حلی بود تا بتوان با وجود محدودیت زمانی در منزل فراگیری آن را آغاز کرد. آموزش موسیقی آنلاین از جمله روشهای آموزشی مدرن برای موسیقی است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا موسیقی را وارد زندگی خود کنید.

   

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :