آموزش گیتار برای کودکان

توضیحات:

 • به نام خدا

   

  آموزش گیتار برای کودکان

  در آموزش گیتار برای کودکان ما در درجه اول به علاقمندی های این سنین توجه داریم چرا که همانطور که دانستید سبک ها و آهنگ های مورد علاقه کودکان با برزگسالان بسیار متفاوت است.

  البته این موضوع در بین خود کودکان نیز متفاوت است و بسیارد یده شده که سبک های مورد علاقه در دو کودک همسن هم با هم تفاوت داشته است.

  به همین دلیل ما برای کودکان سبک خاصی را انتخاب نمی کنیم.

  بلکه آموزش ها به نحوی پیش گرفته می شود تا کودکان را با سبک های مختلف آشنا کنیم و در نهایت خود آن ها گرایش خودشان را انتخاب کنند.

  به این شکل دیده شده که معمولا کودکان هم ادامه آموزش ها را به میل و علاقه بیشتری ادامه می دهند و هم نتیجه مطلوب تری حاصل می شود.

  در واقع دلیل اینکه در برخی موارد کودکان به ادامه آموزش در هر سازی علاقه ای ندارند این است که گرایش خاصی را اساتید به کودکان تحمیل می کنند و بدون اینکه بخواهند کودک را با سبک های مختلف آشنا کنند معمولا یک روش خاص را برای همه هنرجویان پیاده می کنند با در نظر داشتن این مساله ما در آموزشگاه موسیقی ما به هیچ وجه سبک از پیش تعیین شده ای را پیش نمی گیریم بلکه با توجه به علاقه و استعداد کودک این مسیر را برایش هموار می کنیم که خود علاقه خود را مشخص نماید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :