سازدهنی cx 12 black

توضیحات:

 • به نام خدا

  سازدهنی cx 12 black

  سازدهنی cx 12 black یک ساز کروماتیک دوازده سوراخ است که 16.8 میلی متر طول و 3 سانتی متر ضخامت دارد 48 قمیش 1.05 میلی متری دارد جنس بدنه و شانه ساز از پلاستیک است و دارای اسلاید زیگزاگ می باشد . به لحاظ جنس بدنه خاص و همچنین شکل منحصر به فردش طنین صدایی پر شوری ایجاد می کند و دارای حجم صدایی بسیار مناسب مخصوصا برای نوازندگی در گروه می باشد.

  تاریخچه ساز

  وجه سازدهنی cx 12 black در طراحی آن است که در واقع کار یکی از طراحان اسلحه به نام کورست یاکوباشت است او که یکی از طراحان بنام کارخانه های تولید اسلحه در آلمان بوده است پس از دوره ای به طراحی سازدهنی همت می گمارد که نتیجه آن طراحی این سازدهنی می باشد که در نوع خود بی نظیر است مزیت خاص آن نیز سهولت در باز و بسته شدن است که به راحتی و بودن ابزار خاصی میسر است که این ایده نیز از ساخت سلاح الهام گرفته است.

  مزیت ها و معایب سازدهنی cx 12 black

  مزیت خاص و ویژه این مدل در واقع همان سهولت در باز و بسته شده است به علاوه صدای پر حجم و رسای ساز که این خود نیز عامل مهمی در انتخاب این ساز برای نوازندگان می تواند باشد. هر چند که سازبی عیب و نقصی به نظر می رسد اما به خاطر لبی پهنی که نسبت به دیگر مدل ها دارد اندکی باعث خستگی نوازنده به خصوص در ابتدای کار نوازندگی خواهد شد و این موردی است که به همین دلیل خیلی به نوازندگان مبتدی توصیه نمی گردد.


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :