اجاره باند فلش خور در تهران

توضیحات:

 • به نام خدا

  باند فلش خور یکی از اختراعات بشر است که کمک زیادی به همه ما می کند. این باندها در ابعاد مختلف و برای کارهای مختلف وجود دارند که بسته به نوع نیاز ما می توانیم از ابعاد مختلف آنها بهره مند شویم. با توجه به وجود ابعاد مختلفی از باندها باید بهترین راه برای نیازی که داریم را انتخاب کنیم. شرکت هایی که اکنون در بازار فعالیت این دسته از باندها را دارند باندهایی را در ابعاد مختلف و برای کاربردهای مختلف ساخته و وارد بازار می کنند.

  تاریخچه اسپیکر یا باند

  اسپیکر و یا به زبان فارسی بلندگو وسیله ای است که برای بالا بردن صدا و تقویت کیفیت صدا به کار می رود. اولین فردی که از دستگاه بلند کننده صدا استفاده کرد یوهان فلیپ رایس بود، که یک دستگاه بلند کننده صدا را در تلفن همراه خود قرار داد تا کیفیت صدا را بهتر کند. در زمان قدیم ایرانی ها به نوع خاصی از بلندگوها باند می گفتند که در یک قاب وجود داشت و از مجموعه ای از بلندگوها تشکیل می شد.

   

  کاربرد باند فلش خور در زندگی امروزی

  موسیقی یکی از مواردی است که در زندگی اجتماعی و شخصی انسان ها وارد شده است و طبیعتا در مهمترین رویدادهای زندگی تاثیر مثبت دارد، در گذشته برای پخش موسیقی در جایی غیر از خانه شخصی کار مشکلی بود برای اینکه یک موسیقی را در مجالس پخش کنیم نیاز به حمل وسایل سنگینی بود که حمل آنها هم بسیار مشکل بود.و یا اگر دوست داشتیم در دامن طبیعت به موسیقی گوش کنیم کار بسیار مشکل و شاید تا حدی غیر ممکن بود.

  اما  با وجود آمدن باند فلش خور این مشکل برطرف شد. با داشتن ابعاد کوچکتری از این باندها می شود آنها را به همه جا برد و از پخش موسیقی لذت برد، چرا که این باندها قابلیت نصب فلش یا مموری رم را دارد و همزمان به هنگام لود کردن تراک اقدام به پخش تراک می کند، نکته مهم این است که این باندها برای تمامی افراد وابسته به نیازشان مناسب است. اما موسیقی تنها کاربری اسپیکرهای فلش خور نیست. از جمله کاربرد این اسپیکر  کمک به آموزش و یادگیری بهتر در همه زمینه ها است، حتی معلم ها و مربی ها در کلاس های خود برای پخش نکات آموزشی  با کیفیت صدای بهتر از این اسپیکر استفاده می کنند، همچنین  هنرآموزان و دانش آموزان برای یادگیری بهتر فایل های صوتی از باند فلش خور استفاده می کنند و بدون نیاز به وجود کامپیوترها از این فایل ها بهرمند می شوند.

   

  ویژگی باند فلش خور

  این وسیله جدید جدا از حمل آسان و جمع و  جور بودن، دارای ویژگی هایی است که نیاز به وسایل و سیستم های مکمل ندارد چرا که دارای آمپلی فایر داخلی است که دیگر نیازی به  آمپلی فایر خارجی نخواهد داشت و حتی نیازی  به تنظیم فرکانس از دستگاه دیگری نیست چرا که آمپلی فایر داخلی اقدام به تنظیم اتوماتیک فرکانس می کند. باند فلش خور دارای  افکت است و دیگر نیازی به دستگاه میکسر نیست. یکی دیگر از مزیت های این باندها داشتن اکو است و دیگر مزیت آن این است که می شود انواع سازها را نیز به آنها وصل کرد که شاید یکی از بهترین مزیت های این باندها باشد.

   

  چه نوع باند فلش خوری مناسب است؟

  اینکه چه نوع باندی را خریداری کنیم  بسته به نوع استفاده ما است. اگر برای استفاده در کلاس درس باشد بهتر است از باندهای کوچک استفاده کرد که برای کلاس بسیار مناسب است و حتی برای پیک نیک ها و مسافرت هم مناسب است. اما اگر برای استفاده خانگی آن را خریداری می کنید، می توانید باند فلش خور نیمه حرفه ای را خریداری کنید که اندازه آن هم در ابعاد گوناگون وجود دارد. اما اگر دوست دارید که از سیستم های قوی تر استفاده کنید که به طبع صدایی رساتر و همچنین کیفیت صدایی بهتری خواهید داشت.

  اما از این باندها در رستوران ها ، تالارها و حتی هتل ها هم استفاده می شود که سیستم های حرفه ای تر را نیاز دارند و در ابعاد بزرگتر و سیستم های پیشرفته تر در باندها استفاده شده است. اما از کارایی فوق العاده این باندها  وصل شدن ساز به این باندها است که کار بسیاری از نوازنده ها را برای تولید صدای بهتر و همچنین تولید صدای رسا تر راحت کرده است. در کنسرت ها، انواع استیج ها و همچنین در استودیو پخش موسیقی از آن استفاده می کنند. برای خرید این باندها طبق نیاز و همچنین کاربرد باند باید خرید خود را انجام دهید و همچنین به برندهای معروف در این زمینه توجه کنید زیرا هر چه برندی فروش بیشتری داشته باشد می تواند نشانه طرفدار بیشتر و در نتیجه کیفیت بالاتر باشد.

   

  قیمت باند فلش خور

  قیمت باندهای فلش خور بسته به کاربری آنها و همچنین شرکت سازنده آنان مختلف است. قیمت های اسپیکرها شاید از 60.000 تومان و یا حتی کمتر تا قیمت های بیش از 3.000.000 تومان در بازار وجود داشته باشد. استفاده مختلف از باندها بسته به سیستم هایی که روی باندها طراحی شده است مختلف است. بهتر است که برای خرید باند فلش خور اول به کیفیت اسپیکر فلش خور و کاربرد باندها توجه کنید بعد به قیمت ها توجه کنید چرا که ممکن است یک باند را با قیمت ارزان خریداری کنید، اما کیفیت مناسب را نداشته باشد و به زودی دچار مشکل شود و نیاز به خریداری مجدد داشته باشید.

  کلام آخر؛

  فناوری های امروزه کمک خیلی زیادی به زندگی اجتماعی ما کرده اند. سی دی و دی وی دی هایی که قبلا در دستگاه های پخش کننده سی دی و دی وی دی استفاده می کردیم امروزه سی دی ها و دی وی دی ها جای خود را به فلش ها و مموری رم ها داده اند. باندهای فلش خور این امکان را به ما می دهد تا هر چیزی که نیاز به شنیدن دارد را به راحتی گوش کنیم و همچنین به وسیله فلش می توان فایل های زیادی را  وارد کرد و با کیفیت بهتر و رسایی بیشتر گوش کنیم و از  آن بهره مند شویم. در انتخاب بهترین باند فلش خور به فروشگاه های معتبر و یا سایت های معتبر رجوع کنید. قبل از خرید اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید تا بتوانید بهترین محصول را با بیشترین کارایی خریداری نمایید.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :