اجاره ویدئو پروژکتور و پرده نمایش

توضیحات:

 • به نام خدا

  شاید هم برای دیدن یک مسابقه فوتبال مهم یا یک فیلم سینمایی در یک دورهمی دوستانه به فکر خرید یک ویدیو پروژکتورفکر می کنید.
  ویدیو پروژکتورها انواع مختلفی دارند مانند ویدیو پروژکتور انسی بالا، ویدیو پروژکتور انسی متوسط و ویدیو پروزکتور انسی پایین (جیبی). اما آیا خرید ویدیو پروژکتور کار عاقلانه ای است؟ مسلماً خیر، خصوصاً اگر استفاده شما محدود به چند جلسه یا شرکت در چند نمایشگاه در سال باشد و یا صرفاً برای یک دورهمی و مهمانی به فکر خرید ویدیو پروژکتور باشید.
  برای صرفه جویی در هزینه خود پیشنهاد ما اجاره ویدیو پروژکتور است، شما با اجاره ویدئو پروژکتور می توانید هر زمان که نیاز داشتید از این وسیله استفاده کنید بدون آنکه هزینه گزافی برای خرید آن داده باشید.
  برای دستیابی به بهترین کیفیت تصویر ارائه شده توسط ویدیو پروژکتور، باید یک پرده نمایش مناسب داشته باشید. بنابراین، برای آنکه تصویری مناسب به مخاطبین خود ارائه دهید می توانید به همراه ویدیو پروژکتور به اجاره پرده نمایش نیز بپردازید.

  اجاره ویدئو پروژکتور با کیفیت عالی :

  در مورد کیفیت برای خرید ویدئو پروژکتور و یا اجاره ویدئو پروژکتور چند نکته مورد اهمیت است که چند مورد در خصوص انتخاب دستگاه با کیفیت مد نظر موثر می باشد :

  ۱.روشنایی ویدئو پروکتور: هر چه میزان و شدت روشنایی ویدئو پرژکتور بالاتر باشد تصویری با کیفیت بالاتر و بهتر نمایش می دهد.

  ۲.رزولوشن ویدئو پروژکتور : منظور از رزولوشن تعداد پیکسل در مساحت ثابت اطلاق می شود . که هر چقدر این عدد بیشتر باشد در نتیجه کیفیت مطلوب تر خواهیم داشت. SVGA – XGA – WXGA -WUXG

  ۳.کنتراست ویدئو پرژکتور: میزان بالا کنتراست باعث بالاتر رفتن کیفیت پخش تصویر خواهد شد.

  درنتیجه با لحاظ کردن هر کدام از موارد بالا شده میتوان ویدئو پروجکشن با کیفیت مورد نظر با قیمت اجاره مناسب تهیه نمود

  اجاره پرده نمایش ویدئو پروژکتور :

  برای داشتن تصاویری با کیفیت بالا ، بدون رفلکس نور، وضوح نمایش بالا و غیره می بایستی از پرده نمایش مخصوص ويدئو پروژکتور استفاده کرد .

  برخلاف این تصور نادرست که یک سطح سفید و صاف می تواند به جای پرده نمایش ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار گیرد باید به این نکته توجه نمود که سطوحی مانند پارچه یا باعث افت شدید کیفیت تصویر و نیز سطوحی مانند بنر و یا پلاستیک باعث رفلکس و انعکاس بیش از حد نور می شود که این در زمان استفاده طولانی از ویدئو پروجکشن باعث خستگی زود هنگام چشم کاربر خواهد شد .

  توصیه می شود در زمان اجاره ویدئو پروژکتور حتما اقدام به اجاره پرده نمایش با ابعاد مورد نیاز و متناسب با ویدیو پروژکتور انتخاب شده نمایید .


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :