0
  • سبد خرید شما خالی است !

اخبار اجاره و کرایه باند

جنجال در باشگاه استقلال
اینده تحریمهای ظالمانه امریکا

آبرامز در ادامه، ضمن رد کردن احتمال اقدام نظامی دولت ترامپ علیه ایران مدعی شد که راهبرد اقتصادی سیاست فشار حداکثری، «اهرم فش ار عظیمی» را برای رئیس‌جمهور بعدی آمریکا فراهم آورده است. این مقام آمریکایی در خصوص ایجاد رابطه احتمالی با جمهوری اسلامی ایران نیز مدعی شد: «صرف‌نظر از اینکه چه کسی در سال ۲۰۲۱ رئیس‌جمهور آمریکا باشد، مذاکره‌ای [با ایران] انجام خواهد گرفت».

ماجرای دزدان گردنبند علی دایی
مدافع پرسپولیس مشکلی برای بازی در لیگ قهرمانان نداشت

کریم باقری ، مربی پرسپولیس گفت : از صحبت هایم درباره جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس سو برداشت شد . شجاع قبل از لیگ قهرمانان قراردادش را فسخ نکرده بود و فقط اخطار فسخ را به باشگاه فرستاده بود. این درحالی است که در چند روز اخیر و پس از مصاحبه قبلی کریم باقری ، بعضی از کاربران فضای مجازی مدعی شدند که شجاع خلیل زاده به طور غیر قانونی برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده است و با هجوم به پیج AFCسعی داشتند این قضیه را به گوش مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برسانند.اما این تیر جدید دشمنان پرسپولیس نیز به سنگ خورد

واکنش باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت باشگاه النصر

شکایتی که النصر کرده است راهی به جایی نخواهد برد. تمام مواردی که در نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس انجام شده است کاملا قانونی بوده و هیچ مشکلی نداشته است.

محرومیت غیرمنتظره آل کثیر پیش از دیدار با النصر/ پرسپولیس نقره داغ شد

عیسی آل کثیر از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا 6 ماه از حضور در میادین محروم شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، عیسی آل کثیر به خاطر نقض قانون 58.1 از سوی کمیته انضباطی به مدت 6 ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم کرد. علت تصمیم کمیته...

برد پرسپولیس مقابل پاختاکور
تعداد بهبودیافتگان کرونا به ۱۷۵ نفر افزایش یافت

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بهبود ۱۷۵ نفر از مبتلایان قطعی به ویروس کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

 انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم

لاستیک خودرو یکی از مهمترین بخشهای اجزاء بیرونی خودرو به حساب می‌آید که در روند مصرف سوخت و ایمنی خودرو نقش پررنگی دارد.