پرطرفدارترین قطعه‌های موسیقی سال ۱۴۰۰ را بشناسید

توضیحات:

 • همایون شجریان در سال ۱۴۰۰ از بین ۱۰ قطعه برتر سال، چهار قطعه برتر را به خود اختصاص داده است.

  قطعه‌ «هوای زمزمه‌هایت» با ترانه حسین منزوی و هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی غلامرضا صادقی و «یک نفس آرزوی تو» با شعر کمال جعفری و آهنگسازی سعید فرج پوری به عنوان تیتراژهای سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، قطعه «شعله ور» تیتراژ فیلم سینمایی «شعله ور» با آهنگسازی سهراب پورناظری و همخوانی نصرت فاتح علی خان و قطعه «بال رویایی عشق» با شعر فریدون مشیری و آهنگسازی کیوان ساکت پرمخاطب‌ترین قطعه‌های در سال ۱۴۰۰ در «بیپ تونز» بود.

  محسن چاوشی هم مانند همایون شجریان همیشه جزو پرفروش و پرمخاطب‌های این سایت بوده است و او هم در سال ۱۴۰۰ از بین ۱۰ قطعه برتر چهار قطعه را به آثار خود اختصاص داده است.

  قطعه «کجا بودی» با ترانه حسین غیاثی و آهنگسازی محسن چاوشی تیتراژ سریال «خسوف»، قطعه «اسدالله» با ترانه و ملودی محسن چاوشی به مناسبت عید غدیر، قطعه ریمیکس «دیوونه» با ترانه پدرام پاریزی و تنظیم و میکس و مسترینگ فرشاد حسامی و قطعه «ماهی کنار رود» با ترانه پدرام پاریزی و ملودی محسن چاوشی از جمله پرطرفدارترین قطعه‌های شنیده شده بود.

  قطعه‌های «زیبای منی» با صدا و آهنگسازی حجت اشرف زاده و ترانه احمد امیرخلیلی و قطعه «هوای عشق» با صدای مصطفی راغب، آهنگسازی ایمان یمینی و پیمان عدالت، ترانه آرش طاقتی دو قطعه دیگر از مجموع ۱۰ قطعه پرمخاطب «بیپ تونز» در سال ۱۴۰۰ بودند.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار خبر در :