0
  • سبد خرید شما خالی است !

مقالات علمی اجاره و کرایه باند

برترین قطعات در آموزشگاه موسیقی

قطعات بسیاری در آموزشگاه موسیقی و در دوره آموزش سازها توسط اساتید آموزش داده می شود معمولا آموزش این قطعات و نوازندگی روی آنها به این خاطر اهمیت دارد که باعث انگیزه دهی بیشتر به هنرجویان می گردد و باعث می شود تا هنرجویان با اشتیاق بیشتری به ادامه راه آموزش بپردازند.

کلاس پیانو

اگر به دنبال کلاس پیانو و فراگیری حرفه ای پیانو هستید بهتر است قبل از هر چیز با خود پیانو آشنا شوید؛ پیانو جزو دسته سازهای زهی و از ساز های صفحه کلید دار محسوب می شود. تولید صدا در این ساز نتیجه ارتعاش سیم هایی است که به وسیله ضربه چکش های خاصی روی آنها به صدا در می آید.

آموزشگاه موسیقی و محبوب ترین سازها در آن

معمولا در آموزشگاه موسیقی و مراکز آموزشی مختلف ، کلیه ساز های ایرانی و کلاسیک تدریس می گردد و دوره های مختلف و متنوع آموزشی برای آن وجود دارد که بر اساس علاقه ، سن و … تفکیک می گردد.

آموزشگاه موسیقی و آموزش سازهای غربی در آن

آن دسته از سازهای غربی که از محبوبیت بیشتری برخوردارند ، در آموزشگاه موسیقی ما همچون دیگر سازها آموزش داده می شوند.

انتخاب ساز مورد علاقه

برای انتخاب ساز مورد علاقه خود یا فرزندتان باید به نکاتی خاص توجه داشته باشید که در ادامه و بهبود روند آموزشی بسیار موثرند.

چه سازی را انتخاب کنم ؟

چه سازی را انتخاب کنم ؟ این سوال بسیاری از افرادی است که به آموزشگاه موسیقی ما مراجعه می کنند یا اینکه می خواهند و دوست دارند موسیقی را شروع کنند اما در انتخاب ساز مردد هستند.

نکاتی برای خرید ساز

برای خرید ساز باید به مواردی خاصی توجه داشت که معمولا اساتید در آموزشگاه موسیقی یا مشاورین آموزشی در این مورد توصیه هایی دارند که بهتر است قبل از خرید ساز حتما مورد توجه قرار گیرد.

بهترین ساز سنتی

برای آموزش موسیقی سوالات بسیاری مطرح می شود از قبیل این که سازهای ایرانی را بیاموزیم یا سازهای غربی ؟ بهترین ساز سنتی چیست ؟ بهترین ساز برای کودکان چیست ؟ و سوالاتی از این دست که مراجعینی که می خواهند در کلاس های آموزشگاه موسیقی ما شرکت کنند با آن روبه رو هستند.

انتخاب ساز مورد علاقه

برای انتخاب ساز مورد علاقه خود یا فرزندتان باید به نکاتی خاص توجه داشته باشید که در ادامه و بهبود روند آموزشی بسیار موثرند.

کلاس آواز سنتی
کلاس ملودیکا / مبتدی تا پیشرفته

اگر دوست دارید بدانید ملودیکا چیست و چگونه می توان نوازندگی آن را آموخت ، در ادامه با ما باشید.

کلاس صداسازی

از جمله کلاس های ویژه ای که در آموزشگاه موسیقی ما و به طور کاملا تخصصی آموزش داده می گردد کلاس صداسازی است که در زیر با بخش هایی از این کلاس آشنا می شویم در ضمن می توانید برای اطلاع کامل از این دوره ها به بخش کلاس آواز مراجعه نمایید ، دروه های صداسازی برای کلیه کار هایی که با صدا سروکار دارند مفید و ضروری است.

سازدهنی ایستاپ مدل king deram

یکی از بهترین برند های سازدهنی که چند سالی است در ایران عرضه می گردد برند ایستاپ است این شرکت چند مدل سازدهنی با کیفیت های متفاوت تولید کرده است

سازدهنی cx 12 black

امروز و در وب سایت آموزشگاه موسیقی قصد داریم بپردازیم به معرفی یکی از مدل های سازدهنی از برند محبوب هوهنر ، یک سازدهنی خاص هم به لحاظ ظاهری و هم به لحاظ صدای جذاب و خاصش و این مدل خاص سازدهنی cx 12 black است از خانواده سازهای کروماتیک ، در واقع cx 12 فقط یک سازدهنی ساده نیست و پیشینه ای خاص تر پشت طراحی و شکل خاص آن دارد که در ادامه به آن می پردازیم و همیطور مروری خواهیم داشت بر متریال و جنس درونی ساز .

آموزش پیانو
پیانو یاماها p45

این بار در وب سایت رسمی آموزشگاه موسیقی ما قصد داریم بپردازیم به معرفی یکی از مدل های معروف پیانو به نام پیانو یاماها p45 که یکی از پیانو هایی است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این مدل از پیانو یاماها اندکی بیشتر بدانیم در ضمن می توانید در بخش پیانو یاماها با این برند بیشتر آشنا شوید و تاریخچه ساخت پیانو توسط این شرکت را ببینید.

انتخاب ساز بر اساس شخصیت

یکی ازسوالاتی که ما در آموزشگاه موسیقی بسیار با آن روبرو هستیم بحث انتخاب ساز است و همانطور که می دانید انتخاب ساز بر اساس شخصیت مقوله ای است که بایستی در ابتدای کار به ان توجه داشته باشید تا در ادامه راه نوازندگی بتوانید ارتباط بهتری با ساز خود و با نوازندگی برقرار کرده و از سازتان حس خوبی بگیرید و این خود در پیشرفت نوزاندگی نیز بسیار موثر است.

چگونه سنتور را کوک کنیم ؟

کلاس سنتور یکی از کلاس های تخصصی آموزشگاه موسیقی ما است هنرجویان و نوازندگان این ساز خیلی اوقات با این مشکل مواجه می شوند که سازشان کوک مناسب را ندارد و یا سیم یا دسته سیم های خاصی کوک خود را از دست می دهند مخصوصا اخیرا که به علت شیوع ویروس کرونا خیلی از آموزش ها به صورت آموزش آنلاین موسیقی درآمده و هنرجویان کمتر ارتباط مستقیم با اساتید دارند لزوم دانستن چگونه سنتور را کوک کنیم بسیار مهم است.

کلاس ویولنسل

از جمله کلاسهای تخصصی آموزشگاه موسیقی ما کلاس ویولن و کلاس ویولنسل است این دو ساز به علت صدای زیبا و ساختار خاص نوازندگی آن بسیار مورد توجه است و از آن جایی که جای نت ها روی این ساز مشخص نیست و نیازمند تربیت شنوایی و دقت در نوازندگی است بایستی آموزش آن به طور اصولی و صحیح پیش برود و گرنه نتیجه مطلوب را نخواهد داشت در ادامه ما شما را اندگی بیشتر با کلاس آموزش ویولنسل آشنا خواهیم کرد و در مورد آموزش صحیح و اصولی آن در سنین مختلف بیشتر آشنا خواهیم شد.

آموزش نگهداری از گیتار
اصول نگهداری از ساز تار

تغییرات جوی و دگرگونی فصل ها همیشه موجب ایجاد تغییرات فیزیکی در ساختمان ساز تار می شود که همین امر موجب می شود ساز صدادهی متفاوت داشته باشد و حتی در درازمدت موجب آسیب دائم به ساز شود. از همین رو نگهداری سازها در فصل های مختلف سال و شرایط آب و هوایی متغییر اصولی خاص خود را می طلبد.

مناسب ترین ساز برای سنین بالا

بسیاری اوقات مراجعینی که به آموزشگاه موسیقی ما مراجعه می کنند این سوال را مطرح می نمایند که با توجه به اینکه پا به میان سالی گذاشته اند و یا بالا تر از آن هستند، چه سازی را می توانند یاد بگیرند.

برترین کتب آموزشی در آموزشگاه موسیقی

برای آموزش ساز زیبای تار و ساز دلنشین سه تار در آموزشگاه موسیقی دوره هایی ویژه و تخصصی وجود دارد. در این دوره ها استاد به آموزش پایه ای موسیقی می پردازد و با استفاده از کتاب های مخصوصی که امروز به معرفی برخی از آنها می پردازیم نواختن این سازهای زیبا را به شما می آموزد.

تار یا سه تار

معمول دوستانی که به آموزشگاه موسیقی ما مراجعه می کنند بین یادگیری این دو ساز مشکل دارند که کدام بهتر است تار یا سه تار باید بگوییم که این دو ساز هر چند که بسیار به هم شبیهند اما تفاوت های زیادی هم دارند که اگر بدانید بهتر قادر خواهید بود تا تصمیم بگیرید و ساز مورد علاقه خود را بهتر می توانید انتخاب نمایید.

خرید سه تار

مرحله خرید سه تار از مراحل مهمی است که معمولا هنرجویانی که به آموزشگاه موسیقی ما مراجعه می کنند با چالش آن مواجه می شوند یکی از ساز هایی که دقت در خرید آن بسیار مورد توجه است ساز سه تار است.

توصیه های مهم خرید تار در آموزشگاه موسیقی

در مورد خرید تار و این که چگونه می توان سازی خرید کرد که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد معمولا مشاورین در آموزشگاه موسیقی ما توصیه هایی دارند که می توانید با توجه به آن ها ساز بهتری خرید نمایید و اگر قصد دارید تا سازتان را خودتان انتخاب کنید پس حتما باید توجه و دقت بیشتری داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.

یادگیری تار در آموزشگاه موسیقی چگونه است ؟

یکی از سازهای تخصصی و بسیار زیبای ایرانی که در آموزشگاه موسیقی ما تدریس می گردد ساز زیبای تار است یادگیری تار مسلزم طی کردن مراحلی است که بایستی یک به یک طی گردد تا در نهایت به نتیجه مطلوب برسیم در این میان استادی که آموزش شما را بر عهده دارد بسیار می تواند در پیشرفت وانگیزه دادن به شما موثر باشد .

روزی چند ساعت گیتار تمرین کنیم ؟

برای خیلی از هنرجویان یا والدینی که کودکشان را در کلاس های آموزشگاه موسیقی ما ثبت نام می کنند بسیار این سوال پیش آمده است که روزی چند ساعت گیتار تمرین کنیم تا هم از لحاظ کلاسی مناسب باشد و هم پیشرفت خوبی داشته باشیم در ادامه می خواهیم به این پرسش اندکی بیشتر بپردازیم و همچنین توصیه های اساتید گیتار را برای شما عزیزان منتقل خواهیم نمود.

برای دیدن سایر مقالات کلیک نمائید