0
  • سبد خرید شما خالی است !

مقالات علمی اجاره و کرایه باند

مثبت اندیشی را با گوش دادن به موسیقی کیهانی

محققان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه موسیقی علمی، با بهره گیری از تکنیک “موسیقی زیر آستانه‌ای” (Subliminal Music) موسیقی کیهانی را عرضه نمودند که به گفته آنها با گوش فرا دادن به این نوع موسیقی در عمق ذهن ناخودآگاه ما رخنه میکند و موجب مثبت اندیشی و دور شدن احساسات ناخوشایند ما خواهد گشت.

نحوه کوک ساز ها به وسیله دستگاه تیونر

کوک کردن سازها توسط دستگاه تیونر کار نسبتاً ساده ای می باشد. دستگاه تیونر از یک صفحه بزرگ نمایشگر LCD و تعدادی کلید تشکیل شده است. برای کوک کردن انواع ساز به روش ذیل عمل می کنیم.

نایب اسدالله

نایب اسدالله، نی زن مشهور اصفهانی فرزند نایب حسین خان یکی از اساتید بزرگ در نوازندگی نی هفت بند، بداهه نواز، مناسب نواز، موسیقیدان و ردیفدان عصر قاجار بود که حدود سال 1230 در اصفهان پا به عرصه وجود نهاد.

دف
تاثیر موسیقی بر تحمل درد

ارتباط بین شنیدن موسیقی و کاهش درد، توسط تحقیقات بیشماری ثابت شده است اما موسیقی کلاسیک تاثیر بیشتری در کاهش درد دارد.

ساز ملودیکا

ساز ملودیکا از دسته سازهای بادی استکه نحوه تولید صدا در آن به گونه‌ای است که با فوت کردن و دمیدن در ملودیکا و همینطور فشردن دکمه‌های آن، صدای ساز شنیده می شود. تفاوت عمده ملودیکا با سازهای بادی دیگر، چند صدایی (پولی‌فونیک) بودن آن است.

موسیقی پاپ ایران

موسیقی پاپ یک ژانر از موسیقی که مورد علاقه افراد زیادی بخصوص جوانان می باشد که معمولاً در مقابل موسیقی کلاسیک و فولک (محلی) قرار می‌گیرد و در شکل مدرن آن در اواسط دهه 1950 در ایالات متحده و بریتانیا شکل گرفت.

موسیقی کودک یا ارف چرا برای کودکان اهمیت دارد؟

دوره ارف بی شک مهمترین و تاثیر گذارترین دوره آموزشی موسیقی می باشد. این دوره زمینه ساز آشنایی کودکان با مبانی و تئوری های موسیقی می باشد که در بین تمامی سازها مشترک هستند.

مدت زمان یادگیری ویولن چقدر است؟

معمولا در جلسات اولیه هنرجویان میخواهند بدانند که چقدر زمان نیاز است تا ساز ویولن را یادبگیرند در ابتدا باید بگوییم که یادگیری تمامی سازها از جمله ساز ویولن بستگی به خیلی موارد مانند موارد ذیل دارد:

چهار منطقه صوتی نی
اجزای ترومپت

ساز ی فلزی از آلیاژ برنج ( بطور استثنا از طلا و نقره) که لوله آن دو بار تا خورده است. ترومپت از نظر ظاهر بسیار شبیه به کورنت است.

معرفی ساز زنبورک

ساز زنبورک، که به آن هارپ یهودی هم گفته می‌شود یک ساز قدیمی با ساختاری به‌ظاهر ساده است.

معرفی ساز بالابان

معرفی ساز بالابان، ساز بالابانساز بادی استوانه‌ای دو نی به طول حدود ۳۵ سانتی‌متر که در ابتدا و به صورت اورجینال شش سوراخ انگشت داشت که اکنون به هفت یا هشت سوراخ انگشت می‌رسد

معرفی ساز کلاویکورد

ساز کلاویکورد یک ساز کلاویه‌ای به شکل مستطیل است که در قرن چهاردهم اختراع شد و در اواخر قرون وسطی در دورهٔ باروک و رنسانس نواخته می‌شد.

تقویت گوش موسیقیایی
معرفی ساز تومبا
معرفی ساز کنترباسون(کنترفاگوت)
اجاره ویدئو پروژکتور و پرده نمایش

در جلسات مهم و رسمی برای ارئه های حرفه ای یا برای شرکت در نمایشگاه ها و درون فضای غرفه حتماً به یک ویدیو پروژکتور نیاز خواهید داشت.

همه چیز در مورد تجهیزات ویدئو کنفرانس

اگر می‌خواهید در سازمان خود از ویدئوکنفرانس استفاده کنید، اجاره باند همراه شماست.

آموزش تنظیم میکسر هیئت
تفاوت gain با volume در چیست؟

سوالی که بسیاری از شاگردانم از من می پرسند این است که: “چه تفاوتی بین گِین و حجم (والیوم) وجود دارد؟ زیرا به نظر می رسد که هر دو یک چیز هستند”.

بیت و سمپل ریت در آهنگ چیست؟
کرایه میکسر صدا

شما میتوانید با کرایه میکسر صدا 6 کانال انالوگ یک میکسر صدای ساده ولی کاملاً کاربردی برای اجراها و مراسمات خود داشته باشید

اجاره نیم‌کره led

اجاره نیم‌کره رقص نور بهترین انتخاب برای جشن‌‌‌‌‌های کوچک خانگی و جشن تولد کودکان است. نیم‌کره ال ای دی دارای میکروفن داخلی است که باعث می‌شود تا با ریتم موسیقی جلوه‌‌‌‌‌های زیبا و نور‌‌‌‌های رنگی را به حرکت درآورد

اجاره بلک لایت

بلک لایت (blacklight) یا همان چراغ سیاه نوعی لامپ است که در درجه اول اشعه ماوراءبنفش و نور مرئی بسیار کمی ساطع می‌کند. همچنین به آن UV هم گفته می‌شود. ازآنجاکه این نور خارج از محدوده دید انسان است، نامرئی است، بنابراین اتاقی که با بلک لایت روشن‌شده تاریک به نظر می‌رسد.

باند پرتابل چیست

ورودی ها در کامل ترین حالت شامل Aux، Radio,bluetooth,SD card,USB port میباشد.

نوایی ، شاهکاری در موسیقی سنتی

نوایی یکی از زیباترین آهنگ های محلی کشور ماست که به جرات می توان گفت هیچ وقت فراموش نخواهد شد.

آشنایی با پاپ فیلتر
معرفی برند های معتبر میکروفون

میکروفون ها دستگاه های ساده ای نیستند. آنها دارای ویژگی های مختلفی بوده که بر عملکرد و کیفیت صدایی که ارائه می دهند،

برای دیدن سایر مقالات کلیک نمائید