چگونه سازدهنی بزنیم ؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  چگونه سازدهنی بزنیم

  اگر به سازدهنی علاقه دارید و می خواهید بدانید که چطور می توان نوازندگی این ساز زیبا را یاد گرفت در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی مواردی در زمینه آموزش و نوازندگی اصولی این ساز بپردازیم اصول و مواردی که بدون آن ها نوازندگی درست این ساز نه غیر ممکن اما خیلی اصولی و زیبا نخواهد بود.
  سازدهنی سازی است که با صدای زیبا و دلنشینی که دارد تقریبا دل هر شنونده ای را می برد و به جرات می توان گفت کسی پیدا نمی شود که از صدای این ساز لذت نبرد یا مجذوب شنیدنش نباشد از این رو حس زیبایی برای نوازنده به همراه خواهد داشت. اما آیا نوازندگی این ساز هم همین قدر دلنشین و راحت است ؟ در ادامه ببینیم.

  آیا نوازندگی سازدهنی سخت است ؟

  در ابتدا باید بگوییم که هر سیازی سختی ها و آسانی هایی در یادگیری و آموزش دارد که نباید از آن غافل شد اما سازدهنی سازی جذاب است که نوازندگی آن هم خیلی دشوار نیست هر چند که چالش های خاص خود را دارد اما در مقایسه با ساز های دیگر هم نوازندگی راحت تری دارد و هم جذابیت های خاص این ساز باعث می گردد تا هنرجو انگیزه بهتری برای تمرین و پیمودن مسیر داشته باشد از این روست که مراحل آموزش این ساز نیز مانند خود سازدهنی بسیار جذاب خواهد بود.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :