بهترین پلاگین VSTهای سینت ۲۰۲۱

توضیحات:

 • به نام خدا

  Arturia V Collection 8

  مجموعه Arturia’s V یکی از شناخته شده ترین پکیج های سینت در بازار می باشد. این پک شامل ۲۸ پلاگین منحصر بفرد است که هر کدام دارای شبیه سازی دقیق از برخی ساز های ۵۰ سال گذشته هستند. در این پکیج گزینه های انتخابی مختلفی وجود دارد. از جمله موارد موجود در این پکیج می توان به صدا های اصلی مانند Minimoog Model D ، Roland Junos و Jupiters, Yamaha DX7 و برخی سینت های Oberheim اشاره کرد.

  گزینه های خلاقانه ای نظیر Buchla Music Easel ، Synclavier و full Moog Modular system بعلاوه پیانوهای دیجیتال و organs نیز برای این پک در نظر گرفته شده است. همه پلاگین های آرتوریا دارای طراحی زیبا و مواردی شامل نماهای پیشرفته و آموزش می باشند، علاوه بر این گاها ویژگی های جدیدی ماندد افکت و سکوئنس های نیز به این پک اضافه می شود. این پک با پلاگین های Arturia’s Analog Lab عرضه شده که شامل کاربرپسند ترین صداها در سراسر دنیا می باشند.

  Korg Collection 3

  مجموعه کرگ یکی از قدیمی ترین باندل های سینت در جهان محسوب می شودئ که در سال ۲۰۰۴ کار خود را با پکیج Legacy Collection شروع کرد. ۱۱ پلاگین این پک شامل بازسازی ساز های دیجیتال از کتگوری Korg هستند. علاوه بر این پلاگین ARP Odyssey نیز به این پک اضافه شده است. 

  این پکیج شامل چندین نماد آنالوگ از جمله MS-20 ، Polysix و Mono/Poly می باشد که همه شبیه سازی صدای مدار های اصلی به صورت مجازی را انجام می دهند. با این حال گزینه های برجسته این پک شامل ساز های دیجیتال کرگ از دهه ۸۰ و اوایل ۹۰ مانند M1 ، Wavestation و Prophecy می باشد.

  Native Instruments Komplete 13

  پکیج باندل از نرم افزار آلمانی titan Native Instruments ، چیزی بیشتر از سینت هاست. ترکیب پلاگین های مستقل همراه با پک ها و ساز های طراحی شده در کمپانی Kontakt و Reaktor ، باعث شده تا Komplete 13 دارای افکت ، بیت میکر و سینت سایزر و صداهای ارزشمندی باشد. Komplete 13 میکس های حرفه ای، شاید کمی قدیمی، سینت های کلاسیک مانند Massive ، FM8 و Monark همراه با صداهای حرفه ای Massive X ، صداهای پلی آنالوگ از Super 8 بعلاوه نمونه سازی صداهای مختلف دیگر را با خود همراه کرده است. Komplete همچنین دارای آخرین نسخه از محیط ساخت صدای سینت Reaktor, NI است. امکان دسترسی به کتابخانه user creation در کنار سیستم ماژولار Reaktor Blocks را نیز فراهم می کند.

  Roland Cloud

  در بین ماشین درام های TR-808 و TR-909 که برای سبک های house و techno مورد استفاده قرار می گیرند، سینت هایی مانند SH-101 ، مدل های Jupiter و Junos ، و ساز هایی نظیر D-50 ، زولند ساز های بسیار متنوع و تاثیر گذاری را برای پکیج خود در نظر گرفته است. همراه با Roland Cloud، به همه ی نسخه های مجازی سینت ها مانند System-1  و System-8 دسترسی خواهید داشت.

  شبیه سازی ها مانند موتور صدای سخت افزار هایی مانند TR-8S رولند و سری های Boutique انجام شده است، و ری اکشن هایی وینتیج و فوق العاده را در اختیار شما قرار می دهد. در کنار ساز های کلاسیک، کاربران Roland Cloud امکان دترسی به نمونه سمپل های Zenology synth و پک های افکت را نیز دارند.

  Steinberg Absolute 5

  بسته نرم افزاری Steinberg Absolute 5 از Cubase developer Steinberg ، طیف گسترده ای از سینت ، سمپل و پک های صدا در تقریبا هر ژانر موسیقی را با خود همراه کرده است. در بخش سینت، نکات برجسته ای شامل ساز های آنالوگ مجازی همچون Voltage ، Retrologue 2 و lush granular polysynth Padshop 2 در نظر گرفته شده است.

  این بسته همچنین شامل ساز های Steinberg’s sampler ، HALion 6 و HALion Sonic 3 می باشد که می تواند بعنوان یک نوازنده برای انواع صدای سینت و آکوستیک عمل کند. فراتر از این، پکیج Absolute دارای صداهای پیانوها ، organ ، و یک کتابخانه کامل از انواع صدای درام و پرکاشن است. در مجموع این پکیج متنوع و جامع بوده و به طور خاص برای آهنگسازان موسیقی متن یا پروژه های موسیقی تجاری کارآمد است.

  IK Multimedia Syntronik Deluxe

  Syntronik کمی متفاوت از بسته های موجود است. Syntronik از صداهای نمونه برداری شده با برخی سینت های آنالوگ استفاده می کند. صداهای اصلی بر اساس ۵۰ گیگابایت نمونه ضبط شده از ۳۸ ساز قدیمی می باشند. این سینت های نمادین از شرکت هایی مانند، Roland ، Oberheim ، Moog و Yamaha بعلاوه برخی انتخاب های جالب مانند انواع استرینگ ماشین و برخی کیبورد های دیجیتال نیز برا این پکیج در نظر گرفته شده است. هر ساز Syntronik این امکان را برای کاربران فراهم می کند که صداهای مختلف را با استفاده از یک فیلتر آنالوگ مجازی و امپ، با انولوپ ها و LFO برای ماژولیشن استفاده کنند.


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :