جدیدترین مدل های گیتار وکس

توضیحات:

 • به نام خدا

   این شرکت در دهه های گذشته با تولید آمپلی فایر وگیتار های بسیار مشهور، این امکان را برای نوازندگان فراهم کرده تا بتوانند با استفاده از محصولات این شرکت ، به صدای بسیار با کیفیت و حرفه ای دست پیدا کنند همراه مقاله جدیدترین گیتار های وکس باشید.

  بسیاری از محصولات این شرکت در آلبوم ها و آهنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و نکته ای که در مورد آن ها وجود دارد، این است که این محصولات همواره دارای کیفیت ساخت بالا و صدای بسیار حرفه ای بوده اند.

  در سال های بسیار دور، این شرکت به ساخت گیتار های بسیاری پرداخته بوده است و این موضوع باعث شده بوده تا به تازگی نیز، ساخت و تولید گیتار های الکتریک را از سر بگیرد. گیتار های الکتریک این شرکت گیتار هایی هستند که با طراحی وینتیج تولید می شوند و همین موضوع باعث می شود تا صدایی بسیار منحصر به فرد را از آن ها دریافت کنید. گیتار های جدید این شرکت نیز همانند گیتار های وینتیج آن برای نوازندگانی طراحی شده است که قصد دارند از این گیتار ها برای نوازندگی در سبک های مختلف استفاده کنند و دنبال گیتار هایی هستند که بتوانند به این ترتیب، صدا و حس بی نظیری را از آن ها دریافت کنند.

  این گیتار ها همگی از بهترین چوب های ممکن تولید شده اند و سیستم  پیکاپ هایی که برای آن ها در نظر گرفته شده، از جمله پیکاپ های مدرنی است که نوازندگان سبک های قدیمی و نوازنده های سبک های مدرن نیز می توانند از آن ها برای ضبط و یا اجرای آهنگ های خود استفاده کنند. در ادامه این مقاله سازکالا قصد داریم تا جدید ترین مدل هایی که توسط شرکت وکس تولید شده را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

  ۱- BC-S66B BL

  سری گیتار های باب کت را می توان از مشهور ترین گیتار های این شرکت دانست. طراحی این گیتار ها، طراحی بسیار خاصی است که می توانید صدا های مختلفی را از آن ها به دست بیاورید. نکته ای که در مورد این گیتار وجود دارد، این است که مهندسین شرکت وکس به هیچ عنوان طراحی مشهور گیتار های Bob cat خود را تغییر نداده اند و نسل جدید این گیتار ها را نیز به گونه ای طراحی کرده اند که در سال های گذشته، طراحی شده بود.

  بدنه ای که برای این ساز در نظر گرفته شده، بدنه ای است که از طراحی هالو بادی بهره می برد و در کنار صدای مشهور گیتار های الکتریک، چوب هایی که برای این ساز در نظر گرفته شده نیز بر روی صدای آن تاثیر بسیار زیادی دارند. برای بدنه این محصول از چوب میپل استفاده شده است و دسته ای که برای آن طراحی شده، دسته ای است که از چوب ماهون ساخته شده است.

  سر کوک های این محصول، سر کوک های شرکت Grover می باشند و برای پیکاپ ها نیز سه عدد پیکاپ S66 شرکت وکس قرار داده شده است. نکته مهم در مورد این گیتار، بریج آن است که برای آن از بریج Bigsby استفاده شده است و دست شما برای نواختن انواع لاین ها که به ویبره های سنگین نیاز دارند، باز است!

  ۲- BC-S66 BK

  این گیتار نیز، یکی دیگر از سری گیتار های Bob cat شرکت وکس به شمار می رود. همانند مدل دیگری که پیش تر معرفی کردیم، برای این ساز نیز از طراحی بدنه هالو بادی استفاده شده است و دسته ای که ای که برای آن طراحی شده، دسته ای است که حسی کاملا وینتیج و قدیمی را به نوازنده منتقل می کنند.

  همانند دیگر ساز های سری باب کت این شرکت، برای بدنه این محصول نیز از بدنه ای استفاده شده است که از چوب میپل تولید شده است. دسته ماهون این گیتار باعث می شود تا صدایی بسیار گرم و حجیم را از این گیتار دریافت کنید و از طرفی، بدنه سبک میپل آن، اجرای زنده با این گیتار را به کاری بسیار آسان تبدیل کرده است. سیستم پیکاپ های این گیتار نیز همانند دیگر مدل این سری، سه عدد پیکاپ S66 می باشد. با استفاده از پیکاپ سلکتوری که برای این ساز در نظر گرفته شده، می توانید صدای مورد نظر خود را به راحتی از این گیتار به دست آورید.

  ۳- BC-V90 BK

  دیگر گیتاری که در سری گیتار های باب کت توسط مهندسین شرکت وکس از آن رونمایی شده است، این گیتار می باشد. طراحی کلی این ساز، همانند دیگر گیتار های باب کت می باشد و مهم ترین مشخصه آن، بدنه ای هالو بادی و بسیار مستحکم می باشد.

  اما در این گیتار تغییراتی داده شده است که صدای این ساز را بسیار متفاوت تر از دیگر گیتار های این شرکت کرده است. همانند دیگر مدل های این سری، بدنه ای ساخته شده از چوب میپل، دسته ای ساخته شده از چوب ماهون و فرت بوردی ساخته شده از چوب آبنوس، مهم ترین نکاتی هستند که برای این ساز در نظر گرفته شده اند. برای پیکاپ های این گیتار اما از پیکاپ های جدیدی استفاده شده است که توسط مهندسین شرکت ووکس به طور اختصاصی برای این گیتار طراحی شده است. پیکاپ های V90 این شرکت، پیکاپ هایی هستند که به شکل Soup bar تولید شده اند اما همان صدای مشهور پیکاپ های سینگل کویل گیتار های باب کت را به شما ارائه می دهند. با استفاده از ناب ها و پیکاپ سلکتور این ساز، دست شما برای ساخت صدا بسیار باز خواهد بود.

  ۴- SDC-1 MINI BK

  اما از خاص ترین گیتار هایی که به تازگی توسط این شرکت طراحی و عرضه شده، می توانیم به این گیتار اشاره کنیم. گیتار SDC-1 Mini گیتاری است که مشابه آن را تا به حال از هیچ برند دیگری ندیده ایم. مهم ترین هدف برای ساخت این گیتار، تولید سازی بوده است که نوازنده ها بدون دغدغه و نگرانی بتوانند با خود حمل کرده و در شرایط مختلف بتوانند از آن برای تمرین ها، ضبط و یا حتی اجرا استفاده کنند. اندازه این گیتار بسیار کوچک است اما صدایی که از آن دریافت می کنید، همان صدایی است که دیگر ساز های این شرکت تولید می کنند.

  برای تولید این گیتار نیز از چوب گیتار بسیار با کیفیتی استفاده شده بنابراین نگذارید اندازه کوچک این گیتار، باعث شود تا فکر کنید این گیتار کیفیت بالایی ندارد. برای بدنه این محصول از چوب پاپلار استفاده شده است که وزن بسیار سبکی دارد و برای دسته آن نیز از چوب میپل استفاده شده است. پیکاپی که برای این گیتار در نظر گرفته شده، پیکاپ مینی هامباکری است که توسط مهندسین این شرکت ساخته شده است.

  ۵- VGA-3PS-TK

  شرکت ووکس برای نوازندگان گیتار های آکوستیک نیز ساز های جدیدی را طراحی کرده است تا نوازندگان این ساز ها نیز بتوانند با استفاده از محصولات این شرکت، به صدای مورد نظر خود دست پیدا کنند. از جدید ترین ساز های آکوستیک این شرکت می توانیم به گیتار VGA-3PS-TK اشاره کنیم.

  این گیتار یک گیتار آکوستیک-الکتریک بسیار با کیفیت است که ویژگی های منحصر به فرد آن، باعث شده تا نوازندگی برای بسیاری از گیتاریست ها آسان شود. یکی از مهمترین نکات در مورد این گیتار، Cutaway ای است که برای بدنه آن در نظر گرفته شده است. با این وجود، شما می توانید به راحتی به فرت های بالا دسته این گیتار دسترسی داشته باشید و انواع ملودی ها را با استفاده از آن بنوازید.

  برای بدنه این ساز، به طور کامل از چوب های لمینت شده استفاده شده است. این چوب ها نه تنها استحکام بالاتری نسبت به گیتار هایی با بدنه های یک تکه دارند، بلکه قیمت بهتری نیز دارند. دسته این گیتار، یک دسته ساخته شده از چوب ماهون است که طراحی آن با هدف خوش دست بودن انجام شده است. برای این گیتار از سیستم پری امپ و پیکاپ بسیار مخصوصی استفاده شده که امکان اجرای زنده و ضبط مستقیم را برای نوازنده ها فراهم می کند.


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :