5غذای گیاهی که می توان جایگزین گوشت کرد

توضیحات:

 • به نام خدا

  حتی اگر برنامه ای برای گیاهخواری ندارید ، پس از تعطیلات ، تمایل به استراحت دادن به دستگاه گوارش هستید. با وجود این واقعیت که گوشت از نظر محتوای چربی و کالری متفاوت است ، در هر صورت ، هضم این نوع پروتئین حیوانی دشوار است. در این ۵ گزینه خوشمزه ماده ای وجود دارد که گیرنده ها به مغز می گویند شما گوشت می خورید اما بدن پروتئین با کیفیت بالا و به راحتی قابل هضم دریافت می کند.

  عدس سرخ شده با پیاز.

  این غذای ارزان قیمت که تهیه آن بسیار آسان است ، توسط زنان ایرانی در آشپزی بسیار استفاده می شود. تنها مشکل این است که شما باید عدس را یک شب خیس کنید. به هر حال ، خیساندن فقط به منظور شستشوی اسید فیتیک موجود در حبوبات و ایجاد سنگینی در معده و نفخ شکم ضروری است. بعد از خیس شدن در طول شب ، عدس در مدت ۲۰-۳۰ دقیقه می پزد (معمولا عدس پخته در فریزر دارم) و به یک ظرف خوشمزه و سبک تبدیل می شود. و اگر مایه پوره را درون تابه ای با پیاز از قبل تفت داده شده قرار دهید و ادویه های مورد علاقه خود را اضافه کنید ، این غذا حتی در بین گوشت خواران مورد پسند قرار می گیرد.

  کوکو تن ماهی کنسرو شده.

  حتی دوستداران گوشت قرمز کاملاً آموزش دیده نیز می توانند طعم ماهی تن را با گوشت گاو اشتباه بگیرند. اما ، مانند بسیاری دیگر از غذاهای دریایی ، ماهی تن از گوشت بهتر عمل می کند: HDL (لیپوپروتئین با چگالی بالا یا کلسترول خوب) ، در هنگام هضم ، دستگاه گوارش بار کمتری دارد ، رژیم غذایی (فیله پخته یا حتی ماهی کنسرو شده فقط ۱۰۰ کیلوکالری است) / ۱۰۰ گرم) در عکس بالا ، کوکو کنسرو ماهی تن وجود دارد که هر گوشت خواری را گول می زند. شما به ۶۰۰ گرم کنسرو تن ماهی ، جعفری ، ۱ سفید تخم مرغ ، ۲ عدد پیاز ، ۱ حبه سیر نیاز خواهید داشت. همه چیز را خرد کنید ، مخلوط کنید ، از مخلوط کتلت درست کنید و در روغن زیتون با حرارت کم تفت دهید.

  کتلت نخود غذای مورد علاقه خیلی ها است.

  نخود حبوباتی است که پروتئین بسیار بالایی دارد. می توانید کتلت را از نخود پخته تهیه کنید. این کار به شرح زیر انجام می شود: نخود در یک آسیاب قهوه یا در یک وسیله آشپزخانه دیگر مطابق حالت پودری چرخ می شود. تخم مرغ و ادویه اضافه شود و کتلت ها در روغن سرخ شوند. اگر این غذا را به کسی بدهید که نمی داند از چه چیزی درست شده است ، به احتمال زیاد فرد می گوید کتلت از مرغ چرخ کرده با افزودن نان سفید تهیه شده است.

  سویا

  جایگزین بعدی گوشت سویا است. امروز در هر سوپرمارکت بزرگ می توانید یک محصول تمام شده به نام سویا خریداری کنید. کسانی که سویا را امتحان کرده اند ادعا می کنند که طعم و مزه در واقع بسیار شبیه گوشت است. علاوه بر این ، در اینجا این نظر شروع به اشتراک می کند: برای برخی ، کوکوی سویا شبیه گوشت گاو است ، برای برخی دیگر - مرغ.

  رشته فرنگی مارچوبه (نوعی نودل).
   

  محصول بعدی به اصطلاح رشته فرنگی محصول سویا است. این را می توان در هر سوپرمارکت خریداری کرد. از لحاظ ظاهری و طعم و مزه به طرز شگفت انگیزی شبیه مرغ سفید است. بنابراین ، خیلی راحت می توان آن را به عنوان مرغ مطابق با دستور العمل های ویژه شرقی طبخ کرد. ذکر مارچوبه در نام محصول کاملاً با واقعیت ارتباط ندارد ، زیرا هنوز نودل است. اما ، با این وجود ، طعم این محصول مانند مارچوبه و گوشت سفید مرغ است.

   


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :