6 دلیل برای اینکه چرا همه باید یادگیری ساز یوکللی را شروع کنند؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  چرا باید یادگیری ساز یوکللی را شروع کنیم؟


  تنوع در اجرای سبک های مختلف موسیقی
  مهم نیست که به چه سبکی علاقه دارید، زیرا صدای گرم و زیبای این ساز قابلیت استفاده در تمام سبک های موسیقی را دارد، شما فقط با کمی جستجو می‌توانید آکوردهای یوکللی را در انواع سبک های پاپ، کلاسیک، فولک، جاز و… پیدا کنید و سپس شروع به نواختن قطعات مورد علاقه خودتان کنید. به همین راحتی، ضمن اینکه می‌توانید همراه سازتان به راحتی بخوانید و احساسات خود را بیرون بریزید

  سازی که همه جا همراه شماست
  قطعا یکی از بزرگترین مزیت های یوکللی اندازه ی کوچک و وزن کم آن است. این خصوصیت باعث می‌شود تا حمل و نقل این ساز بسیار ساده و بی دردسر باشد. کافیست موقع سفر آن را بین وسایلتان جا دهید و زمانی که در کمپ و کنار دوستانتان دور آتش نشسته اید ساز خود را برداشته و شروع به نواختن کنید، آن وقت متوجه لذت نواختن این ساز کوچک و آسان می‌شوید.

  خلاصه که می‌توانید یوکلله را در تمام سفرهایتان با خود ببرید، بدون اینکه حس کنید بار اضافه ای همراهتان است.

  راحت ترین ساز برای یادگیری
  نواختن یوکللی از گیتار و تمام سازهای زهی دیگری که می‌شناسید راحت تر است، سیم های این ساز از جنس نایلون نرم است و به همین دلیل آکورد گیری آن از گیتار که سیم های فلزی و نایلونی ضخیمی دارد خیلی راحت تر است، حتی دیگر نیازی نیست که نگران درد سر انگشتانتان باشید و یا اینکه مدت ها منتظر بمانید تا نوک انگشتتان پینه ببندد و بتوانید بدون درد بنوازید.

  علاوه بر جنس نرم سیم ها و فاصله ی کم فرت ها، تعداد سیم ها که چهار عدد هستند هم دلیل دیگری است که نواختن آن را خیلی راحت کرده است. خودتان وقتی آموزش این ساز را شروع کردید متوجه می‌شوید که تنها با یادگیری تعدادی از آکوردهای اصلی می‌توانید تعداد نامحدودی آهنگ بنوازید.

  یکی از بهترین سازها برای کودکان، افراد مسن و مبتدیان


  یکی از دیگر مزیت های اندازه ی کوچک یوکللی این است که کودکان می‌توانند به راحتی آن را در دست بگیرند و بنوازند پس اگر دنبال یک ساز خوش صدا و همیشگی برای کودکتان می‌گردید می‌توانید این ساز را برای او تهیه کنید.

  همچنین اگر خودتان دنبال یک ساز موسیقی راحت می‎گردید که که اوقات فراغت خود را با آن سپری کنید و یا اینکه بتوانید آرزوی دیرینه خود که نواختن موسیقی بود را بر آورده کنید، یادگیری ساز یوکللی کلید جادویی شما برای ورود به دنیای نوازندگی موسیقیست.

  حتی بهترین مدل های یوکللی هم به طرز حیرت آوری قیمت پایینی دارند
  اگر تا به حال به یک فروشگاه موسیقی رفته باشید حتما از قیمت های سرسام آور سازهای موسیقی خبر دارید، مثلا اگر قصد خرید گیتار را داشته باشید برای شروع یادگیری باید چیزی حدود 400 الی 500 دلار برای یک گیتار استاندارد و با امکانات مناسب هزینه کنید. یا مثلا سازی مثل پیانو، حتی در ابتدایی ترین مدل های خود چیزی حدود 500 الی 300 دلار قیمت دارد.

  با این وجود شما می‌توانید یک ساز یوکللی با جنس عالی و کیفیت بسیار بالا را با قیمت 75 الی 300 دلار تهیه کنید، حتی گزینه های مناسب تری هم وجود دارند که نصف این مبلغ قیمت دارند و بازهم از کیفیت خیلی خوبی برخوردارند. اگر برایتان سوال است که چرا قیمت آن انقدر پایین است باید بگوییم که یک یوکللی حدود یک هشتم ساز گیتار اندازه دارد و به همین دلیل حتی اگر از بهترین چوب هم برای ساخت آن کمک بگیرند بازهم به مواد اولیه کمی برای تولید احتیاج دارد.

  زندگیتان شادتر و لذت بخش تر می‌شود


  همه ما می‌دانیم که زندگی گاهی وقت ها می‌تواند خیلی بی رحم و خسته کننده باشد، برای همه پیش می‌آید که یک روز سخت و طاقت فرسا را در محل کار خود بگذرانند، و یا نگرانی پرداخت قبوض و هزینه های مختلف باعث بالارفتن اضطراب در آن ها شود. شاید داشتن یک تفریح کوچک که با روح و احساسات ما در ارتباط باشد بتواند تا میزان زیادی از این حجم استرس و اضطراب کم کند.

  یوکللی یکی از راه حل هایی است که می‌توان در روزهای غمگین و سخت زندگی به آن پناه برد و بخشی از فشار زندگی را از طریق نواختن آن از خود دور کرد. مقاله های بسیار زیادی از مزایای موسیقی برای غلبه براسترس وجود دارد ، پس اگر وقت و هزینه ی مورد نیاز برای یادگیری سایر سازهای موسیقی را ندارید، نیازی به فکر کردن بیشتر نیست، همین الان یادگیری ساز یوکللی را آغاز کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط اجاره و کرایه باند
  تماس : 09123722683- 021 44285741
  انتشار مطلب در :